Aktualności

Rejestracja lokalnych liderów Dnia Dobra

Rejestracja lokalnych liderów Dnia Dobra

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 24 kwietnia 2022 r. przeżywać będziemy Dzień Dobra organizowany przez Caritas Polska wraz z Caritas Diecezjalnymi.

Z tej okazji planowana jest organizacja obchodów Dnia Dobra przez lokalne zespoły zwane Bijącymi Sercami. W tym dniu w całej Polsce odbędą się pikniki rodzinne, konkursy, biegi, kiermasze, gry terenowe, warsztaty, koncerty i wiele innych atrakcji, do organizacji których potrzeba oddolnych inicjatyw płynących także z naszej Archidiecezji.

W związku z tym trwa rejestracja liderów Bijących Serc. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą do Parafialnych Zespołów Caritas, Szkolnych Kół Caritas, Placówek Caritas, wspólnot parafialnych oraz ludzi dobrej woli, którzy pragną zorganizować takie wydarzenie w swojej parafii, szkole lub innym miejscu aby dokonali rejestracji na stronie www.dziendobra.pl do 21 listopada br.

Osoby, które się zarejestrują mogą liczyć na materiały formacyjne, wsparcie koordynatora diecezjalnego, warsztaty online, poznanie liderów z całej Polski i wymianę dobrych praktyk.

Szczegółowe informacje na temat organizacji Dnia Dobra w naszej Archidiecezji a także pomoc w rejestracji liderów można uzyskać w Centrum Wolontariatu Caritas Archidiecezji Katowickiej pod numerem telefonu 577-234-433 lub pod adresem cwc.katowice@gmail.com

 

Wesprzyj nas!

Jest mnóstwo osób potrzebujących pomocy. Staramy się dotrzeć do wszystkich, ale nasze zasoby są ograniczone. Dzięki Twojej pomocy, nasze działania będą mogły być realizowane tam, gdzie naprawdę są potrzebne. Podziel się dobrem. Podziel się miłością. Nawet symobliczna złotówka robi różnicę!

caritas archidiecezji katowickiej

Caritas Archidiecezji Katowickiej
ul. Wita Stwosza 20
40-042 Katowice

Tel.: 32 251 67 22
E-mail: katowice@caritas.pl

Nr rachunku: 96 1050 1214 1000 0090 3169 8062
ING Bank Śląski
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000221725

Wykonanie: PixelCaffe