Fundacja Caritas Katowice

– razem możemy więcej!

FUNDACJA CARITAS KATOWICE – KOMU POMAGAMY

Niepełnosprawni

Wspieramy niepełnosprawnych poprzez różnorodne programy i działania, które mają na celu poprawę ich jakości życia oraz integrację społeczną.

Bezrobotni

Aktywnie angażujemy się w pomoc bezrobotnym, dostarczając im wsparcia w postaci szkoleń zawodowych, doradztwa, oraz dostępu do zasobów niezbędnych do znalezienia pracy i podniesienia jakości życia.

Seniorzy

Troszczy się o seniorów, organizując różnorodne działania społeczne, aby umożliwić im aktywne i pełne godności życie.

ZOBACZ JAK POMAGAMY

Centrum Integracji Społecznej

Wspieramy wejście i powrót na rynek pracy osób bezrobotnych i zagrożonych wykluczeniem.

Projekt Aktywni +

Realizujemy projekt turnusów edukacyjno-wypoczynkowych dla seniorów z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich

Program na rzecz zatrudnienia

Aktywizujemy Osoby z niepełnosprawnościami – pozostające na chwilę obecną bez pracy, których celem jest znalezienie zatrudnienia

Dołącz do nas i pomagaj!

POMAGAJ POTRZEBUJĄCYM,
KORZYSTAJĄC Z NASZEJ OFERTY KOMERCYJNEJ:

Ars Cafe na Wydziale Teologicznym

Bar oferuje zarówno dania główne, jak i kanapki, czy przekąski. Tworzymy miejsce, które łączy dobre jedzenie, duchowy rozwój i zaangażowanie społeczne.

Catering okolicznościowy

Organizujemy zarówno przyjęcia okolicznościowe na terenie naszego baru jak i catering dostarczany do domu klienta.

DLA BIZNESU

Wynajem powierzchni

Fundacja Caritas Katowice oferuje wynajem przestronnych lokali dla biznesu.

Catering biznesowy

Nasza oferta cateringowa to gwarancja niezapomnianych smaków oraz eleganckiej i miłej obsługi na Twoim wydarzeniu biznesowym.

Dołącz do nas i pomagaj!

OPIS CELU:

Twoje zaangażowanie może zmienić życie potrzebujących i przynieść im nadzieję.

Wesprzyj Fundację Caritas Katowice, abyśmy mogli kontynuować naszą misję pomocy bliźniemu. Wspólnie możemy tworzyć lepsze jutro dla tych, którzy go potrzebują. Dajmy razem nadzieję i ciepło osobom w potrzebie.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

PRZELEW INTERNETOWY

Wybierz kwotę: