POMOC CELOWA – wpłaty na konto Caritas

Caritas Archidiecezji Katowickiej udostępnia swoje konto bankowe na zbiórkę ofiar i darowizn przeznaczonych na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji, w tym rehabilitacji społecznej, które pozwolą beneficjentom na w miarę normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Dla każdej osoby bądź rodziny objętej pomocą Caritas Archidiecezji Katowickiej tworzymy specjalne subkonto
(tj. wydzieloną część rachunku bankowego Organizacji, dedykowaną dla pozyskiwania wpłat na leczenie lub rehabilitację konkretnej osoby/rodziny).

Ofiarodawców prosimy o wpłaty na konto:
GETIN BANK S.A. II O/Katowice
90 1560 1111 0000 9070 0011 6398

Lista osób/rodzin, na rzecz których Caritas Archidiecezji Katowickiej aktualnie pozyskuje wpłaty:

1. GRAŻYNA
    Środki potrzebne na operację ratującą życie kobiety chorej na nowotwór. Aktywne do 31.12.2017
  2. JANEK
    Potrzebne środki na leczenie i rehabilitację 20-letniego mężczyzny cierpiącego na rzadką genetyczną chorobę Niemanna – Picka. Aktywne do 31.12.2017
  3. JOLANTA
    Środki potrzebne na kosztowną diagnostykę choroby nowotworowej. Aktywne do 31.12.2017r.
  4. RODZINA
    Cała trzyosobowa rodzina dotknięta w tym samym czasie bardzo ciężkimi chorobami (nowotwór złośliwy, borelioza),których leczenie potrwa co najmniej 3 lata. Aktywne do 31.12.2017r.
  5. TORNISTER
    Wpłacając pieniądze na subkonto TORNISTER możesz pomóc w wyposażeniu 1200 plecaków, które otrzymają na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dzieci z potrzebujących rodzin Archidiecezji Katowickiej. Aktywne bezterminowo.

pomoc-celowa_rysunek