post

Msza św. pożegnalna w intencji dyrektora ks. Krzysztofa Bąka

Siłami szybkiego reagowania Kościoła na ludzkie nieszczęścia i potrzeby nazwał metropolita katowicki struktury Caritasu archidiecezji katowickiej, podczas Eucharystii, w czasie której dziękowano ks. prał. Krzysztofowi Bąkowi za blisko 20 lat kierowania Caritasem archidiecezji katowickiej. Od początku sierpnia br. nowym dyrektorem tej instytucji jest ks. Łukasz Stawarz.

Metropolita katowicki wymienił kilka działań…

post

Rekolekcje dla Parafialnych Zespołów Caritas

Jeśli szukasz wytchnienia i dodatkowych inspiracji w życiu oraz chcesz dowiedzieć się jak praktykować miłość chrześcijańską zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekolekcjach dla parafialnych zespołów Caritas. Nie myśl, że nie pasujesz w to miejsce. Caritas jako miłość chrześcijańska jest dziełem całego Kościoła, należy do Jego istoty i jest…

post

Msza święta w intancji ks. Krzysztofa Bąka

W środę 4 września 2019 r. Ksiądz Arcybiskup Wiktor Skworc będzie przewodniczył Mszy św. w intencji ks.  Krzysztofa Bąka dziękując za jego długoletnią służbę w dziele naszej Caritas w latach 1987-2019 i pełnienie funkcji dyrektora Caritas Archidiecezji Katowickiej w latach 2000-2019. 

Zapraszamy wszystkich do Katedry Chrystusa Króla w Katowicach na…

post

Pożegnanie ks. Dyrektora

W dniu dzisiejszym kończy swoją posługę na stanowisku Dyrektora Caritas Archidiecezji Katowickiej ks. dr Krzysztof Bąk.

We wczesnych godzinach porannych do Centrali Caritas przybyli Dyrektorzy naszych placówek aby uroczyście pożegnać ks. Krzysztofa, który przechodzi na emeryturę.

Życzymy Księdzu wszelkich łask bożych.

Pracownicy Caritas Archidiecezji…